International Football Conference

International Football Conference

Trenerzy MBP School of Coaches oraz Sport Networking w Polsce!

Chciałbym zaprosić wszystkich na International Football Conference, która odbędzie się 18.11.2017 w godzinach 9-21 w Ośrodku Sportu i Rekreacji na ul.Polnej 7a w Warszawie. Po raz pierwszy w Polsce będziemy mieli przyjemność gościć przedstawicieli MBP School of Coaches oraz Sport Networking, którzy przedstawią własną filozofię szkolenia z sukcesami wykorzystywaną w pracy z topowymi zawodnikami na świecie. Tematem przewodnim konferencji będzie zastosowanie najnowszych trendów szkoleniowych w praktyce. Ponadto uczestnicy zapoznają się z projektem Sport Networking i korzyściami płynącymi dla trenerów i zawodników. Oprócz zagranicznych prelegentów będziemy gościć przedstawicieli z Polski. W części teoretycznej oraz praktycznej wystąpią m.in.:

 • Eduard Fortet Aguilar (Hiszpania) – MBP Technical Director. Eduard jest doradcą zawodników na co dzień występujących w La Liga oraz innych topowych ligach w Europie i Ameryce Południowej, a także graczy drużyn narodowych m.in. Brazylii oraz Kolumbii. Eduard ma bogate doświadczenie jako trener, które zdobył podróżując po krajach takich jak Hiszpania, Brazylia, USA, Kanada, Holandia, Cypr, Grecja, Meksyk, Kolumbia i Kostaryka, gdzie prowadzi kliniki, warsztaty oraz doradza w kwestiach szkoleniowych. Ponadto ukończył  Wydział Nauk o Sporcie ze specjalizacją piłka nożna oraz studia magisterskie na kierunku wychowanie fizyczne. Jako zawodnik grał w RCD Espanyol B oraz był zawodnikiem klubów pół-zawodowych w Barcelonie.
 • Edwin Eekhof (Holandia) – CEO Sport Networking The Netherlands. Edwin był wykładowcą na uczelniach INHOLLAND oraz TIO. Aktualnie zaangażowany w projekty międzynarodowe m.in w Holandii, Indiach oraz Chinach. Edwin zajmuje się również skautingiem zawodników w Azji oraz Afryce. W ostatnim czasie obserwował zawodników dla holenderskich klubów w Dakarze – stolicy Senegalu. Współpracuje z Akademiami w Europie (m.in. Holandia, Belgia) oraz Azji (m.in. Indie i Chiny). Aktualnie został moim oficjalnym partnerem i wdrażamy projekt Sport Networking również w Polsce, gdzie będziemy prowadzić skatuting trenerów do zagranicznych projektów, skauting zawodników oraz prowadzić szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą.

 

 • Dr Piotr Wiśnik – trener klasy mistrzowskiej piłki  nożnej oraz doktor fizjologii sportu. Był trenerem takich klubów piłkarskich jak : Znicz Pruszków, RKS Ursus, Hutnik Warszawa, Polonia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Dolcan Ząbki. Posiada dużą wiedzę zweryfikowaną w warunkach rzeczywistego wysiłku zawodnika , jego regeneracji oraz odżywiania i suplementacji, ponieważ na  bieżąco bada i analizuje wskaźniki fizjologiczno-biochemiczne, przede wszystkim piłkarzy i w większości  zagranicznych. Na bazie uzyskanych danych, ustala  im obciążenia treningowe, zasady odżywiania i suplementacji. W rundzie wiosennej sezonu 2012/13 był fizjologiem Polonii Warszawa, a rundzie jesiennej sezonu 2013/14 fizjologiem Legii Warszawa. Bada i konsultuje  także sportowców  innych dyscyplin sportowych, osoby wykonujące wysiłek rekreacyjny oraz osoby, które są zainteresowane dobrym stanem własnego zdrowia. Jest wykładowcą na wielu uczelniach sportowych.Od 1993 roku do chwili obecnej  współpracuje  z Zakładem Fizjologii Stosowanej Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie. W tym czasie w różnych zespołach, z jego udziałem i pod jego  przewodnictwem  realizowano wśród piłkarzy wiele eksperymentów naukowych, w których badano:
  • zależność pomiędzy sprawnością psychomotoryczną ocenianą na podstawie przebiegu zmian czasu reakcji różnicowej (CRR) a stężeniem amin katecholowych i mleczanu we krwi podczas stopniowanego wysiłku fizycznego,
  • reakcje fizjologiczne i psychomotoryczne na zróżnicowaną temperaturę otoczenia podczas stopniowanego wysiłku fizycznego,
  • wpływ wspomagania preparatem żeń-szeń na sprawność psychomotoryczną podczas stopniowanego wysiłku fizycznego,
  • wpływ suplementacji aminokwasami rozgałęzionymi (BCAA) na sprawność psychomotoryczną podczas stopniowanego wysiłku fizycznego,
  • wpływ suplementacji aminokwasami rozgałęzionymi (BCAA) na sprawność  psychomotoryczną podczas testu wysiłkowego symulującego obciążenie meczowe
  • wpływ suplementacji tauryną na sprawność  psychomotoryczną podczas testu wysiłkowego symulującego obciążenie meczowe

  Wyniki badań przedstawiane były na wielu międzynarodowych konferencjach naukowych, oraz publikowane między innymi w: International Journal of Sport  Nutrition, Osterreichisches Journal Fur Sportmedizin, Biology of Sport, Applied Physiology, Nutrition and Metabolism, Medicina Sportiva, Sport Wyczynowy .Dr Piotr Wiśnik jest autorem i współautorem kilkudziesięciu takich artykułów. Kilka publikacji  otrzymało nagrody roku, jako najlepsze artykuły.

 • Artur Cach –  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalista do pracy z młodzieżą w zakresie treningu piłkarskiego. Trener współpracujący z zawodnikami m.in. młodzieżowych reprezentacji Polski, reprezentacji województwa w ramach treningu indywidualnego. Menadżer Sportu, trener z licencją Coerver Coaching oraz prelegent podczas Coerver Coach Training Clinic. Uczestnik stażów zagranicznych mi.in w Hiszpanii, Holandii Wielkiej Brytanii oraz Czechach. Współautor publikacji z zakresu piłki nożnej. Współorganizator projektów piłkarskich marki adidas, Coca-Cola, Powerade, KIA.

 

 • Robert Podoliński = Trener Podoliński jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, posiada licencję UEFA PRO oraz był pierwszym trenerem w takich klubach jak: Cracovia, Podbeskidzie Bielsko Biała, Dolcan Ząbki czy Radomiak Radom.

 

 • Mikołaj Raczyński – trener z licencją UEFA A, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne oraz absolwent studiów podyplomowych z przygotowania motorycznego w grach zespołowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Swoje doświadczenie zdobywałem podczas pracy w Polsce m.in. w Akademii Coerver Coaching i klubie KS Drukarz Warszawa, w którym aktualnie pracuję. Ponadto brałem udział w projekcie zagranicznym w Indiach, gdzie przez pół roku wdrażałem program szkoleniowy dla miejscowej Akademii Green Field Cubs, prowadziłem selekcję zawodników i koordynowałem miejscowych trenerów. Specjalizuję się w treningu i rozwoju indywidualnym zawodników i współpracuję z młodymi zawodnikami z całej Polski oraz zawodnikami z Polski mieszkającymi w Anglii. Jestem głównym organizatorem konferencji i jestem odpowiedzialny za szereg nowych warsztatów szkoleniowych dla trenerów, które będą odbywały się w kraju i za granicą. Od września wdrażam w Warszawie projekt treningów indywidualnych oraz Akademię Umiejętności. Szczegóły znajdziecie pod linkiem http://mikolajraczynski.pl/oferta-treningowa/

Sylwetki pozostałych prelegentów będą systematycznie pojawiać się na stronie. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na topowe szkolenie w Polsce i pracuj jak najlepsi na świecie! Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają m.in. najnowszy numer Asystenta Trenera -> partnera konferencji.

W celu zapisania się na konferencję trzeba uiścić opłatę na wskazany numer konta oraz wypełnić poniższy formularz w treści wiadomości wpisując International Football Conference i wysłać go. W odpowiedzi w ciągu 24h otrzymasz e-mail zwrotny wraz z informacją o dotarciu formularza. Po zaksięgowaniu wpłaty zostanie wysłana informacja o zapewnieniu miejsca podczas Konferencji. Opłatę trzeba uiścić w ciągu 3 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego aby podtrzymać rezerwację. Aby przyspieszyć procedurę należy przesłać potwierdzenie przelewu  na e-mail: mikolaj.raczynski@interia.pl. Nieopłacenie wstępu w ciągu 3 dni oznacza wykreślenie z listy uczestników.

Numer konta:  45 1750 0009 0000 0000 3724 2047 w tytule proszę wpisać: Konferencja 18.11.2017 oraz swoje imię i nazwisko.

Formularz zgłoszeniowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Follow by Email
Facebook
Facebook
YOUTUBE
YOUTUBE
INSTAGRAM